12 april: ‘Reis door de tijd’ Christelijke Muziekvereniging Prins Hendrik Scheemda

Scheemda – Op 12 april 2025 organiseert Christelijke Muziekvereniging Prins Hendrik haar jaarlijkse verenigingsconcert in de Eextahal te Scheemda. Dit keer neemt Prins Hendrik u mee op een unieke reis door de tijd; van het ontstaan van de aarde tot heden. Het wordt een avond vol muziek en show die u van begin tot einde zal verrassen.
Het orkest – onder leiding van Gosse Reijenga – en de malletband – onder leiding van Hans de Ruijter – zorgen voor de muzikale invulling die u door verschillende tijdperken heen zal brengen. Van de eerste klanken die ooit te horen waren tot moderne composities, u hoort het allemaal! De twirlsters zorgen daarnaast voor een wervelende show die het geheel visueel tot leven zal brengen. Tijdens de pauze is er een verloting met geweldige prijzen die u niet wilt missen!
Prins Hendrik kijkt er naar uit u te verwelkomen voor een avond vol muziek, dans en show. De muziekvereniging ziet u graag op 12 april!
Datum: 12 april
Locatie: Eextahal, Plantsoenlaan 19 te Scheemda
Zaal open: 19.00 uur
Aanvang concert: 19.30 uur
Kosten: €7,50, tot 12 jaar €5,-
Voorverkoop vanaf 1 april bij Roggeveld Fietsen, Poststraat 6 te Scheemda